KIERMASZ ŚWIĄTECZNY

Drodzy Goście,
w związku ze zbliżającymi się świętami Bożego Narodzenia organizujemy nasz coroczny Kiermasz Świąteczny! W tym roku, ze względu na obecną sytuację, odbędzie się on przez internet. Już wkrótce podamy informacje o dostępnej ofercie świątecznej oraz o stronie internetowej, przez którą będzie można składać zamówienia. Odbiór będzie możliwy w naszych punktach.
Z niecierpliwością czekamy na kolejne informacje dotyczące otwarcia restauracji i barów! 
Jak tylko padną słowa o możliwości otwarcia - Hawełka zaprosi Was i razem będziemy świętować! 

Hawełka to najstarsza nieprzerwanie działająca restauracja w Rynku Głównym w Krakowie. Jej początki sięgają 1876 roku. Wtedy to Antoni Hawełka postanowił, że jego lokal zasłynie w Polsce i w świecie wyśmienitymi potrawami oraz wyjątkową atmosferą. Spełniły się jego plany, czego dowodzi nadany mu tytuł Cesarskiego i Królewskiego Dostawcy Dworu. Hawełka potrafił zapewnić rozkosz nawet królewskim podniebieniom. I tak zostało do dziś!

Od ponad 100 lat restauracja Hawełka jest miejscem spotkań wszystkich, którzy cenią tradycyjną kuchnię polską i piękno zabytkowych wnętrz Pałacu Spiskiego. W sercu Krakowa, przy jednym z największych rynków w Europie możemy przyjąć jednocześnie 230 gości. Dla zorganizowanych grup mamy specjalną ofertę, w której nie brakuje słynnych polskich dań. Biesiadzie staropolskiej towarzyszą występy zespołu folklorystycznego.