Oferta

„Dla kogoś, kto jedzie na bombę piwa do Hawełki nie jest obojętnie, czy tam zajedzie tramwajem, czy od Plant będzie musiał iść piechotą” – taki argument podnosili zwolennicy budowy linii tramwajowych w Rynku Głównym w 1913 roku.

Dziś tramwaj nie dojeżdża do Rynku, ale jak dawniej w Hawełce można biesiadować do woli. Organizujemy kameralne spotkania, przyjęcia okolicznościowe i wesela. Jednym Gościom zapewniamy intymność biznesowych rozmów, innym domową atmosferę jubileuszowych spotkań, a jeszcze innym rozmach hucznego weseliska.

Catering

Restauracja Hawełka pomaga w zorganizowaniu wszelkiego rodzaju przyjęć w każdym wskazanym przez Państwa miejscu. Przygotowujemy potrawy na spotkania rodzinne i firmowe. Pomożemy Państwu dobrać odpowiednie menu adekwatne do okazji, miejsca i zaproszonych gości.

Potrafimy zapewnić wyśmienity poczęstunek tysiącom gości jednocześnie. Organizujemy imprezy w domach, parkach i ogrodach, wynajętych salach a nawet na stadionach sportowych.

Powrót na górę ↑

Wesela

Prestiżowa lokalizacja, stylowe wnętrza i wyśmienite potrawy. Restauracja Hawełka to idealne miejsce do zaproszenia gości weselnych. Z myślą o nich przygotujemy menu i uwzględnimy wszelkie preferencje smakowe. Cukiernia zadba o wyjątkowe słodkości, których ukoronowaniem będzie tort weselny.

Spełnić pragnienia i życzenia Państwa Młodych, aby wśród wspomnień o tym wyjątkowym dniu nie zabrakło zadowolenia ze smaków, aromatów i obfitości. Pomożemy w oprawie muzycznej, fotograficznej i dekoracyjnej. Doradzimy, wesprzemy, a przede wszystkim zapewnimy niepowtarzalne wesele.

Powrót na górę ↑

Bale, studniówki

100 dni do matury to jeden z tych terminów, który trzeba zapamiętać. To w restauracji, gdzie przeszłość , teraźniejszość i przyszłość nabierają niecodziennego kolorytu najlepiej „Poloneza czas zacząć”. Dal tych co wierni tradycji i tych co pielęgnują zwyczaje zorganizujemy wyjątkowy bal czy raut.

Powrót na górę ↑

Specjalne okazje

Jubileusze, ważne wydarzenia w życiu rodziny, przyjaciół i znajomych . Chrzciny, Pierwsza Komunia Święta, rocznice ślubu – podkreśleniem ich rangi będzie z pewnością uroczysty obiad lub kolacja. Zadbamy o każdy szczegół, przygotujemy specjalne menu i zapewnimy doskonałą oprawę. Przyjęcie z okazji obrony pracy doktorskiej w unikatowej Sali Tatmajerowskiej z pewnością zostanie zapamiętane na wiele lat.

 

Powrót na górę ↑

Spotkania biznesowe

Do poufnych negocjacji serwujemy dodatkowo kameralność i dyskrecję. Sukcesy w biznesie wspieramy kulinarnymi. Zapewnimy doskonałe trunki i atmosferę adekwatną do rangi spotkania. W Hawełce rozmowy z kontrahentami, wykwintne obiady i bale firmowe są dopełnieniem biznesowych relacji, pracy lub świętowania.

 

Powrót na górę ↑

Przyjęcia w plenerze

Rodzinne pikniki i firmowe spotkania integracyjne pod gołym niebem. Wielkie grillowanie i suto zastawione stoły szwedzkie wśród drzew. Połączymy doskonałe aromaty i smaki potraw z plenerową scenerią. Pomożemy zorganizować każde przyjęcie w plenerze, dla pięciu czy dla pięciu tysięcy osób.

 

Powrót na górę ↑